A. Listem (0)

Özel Bastonlar

Özel bastonlar 150 kg'a kadar  destek sağlamak için kızılcık agacı dalından yapılmıştır. 
Kavi devrek baston atölyesinde Kişiliğinize ve tarzınıza uyum sağlamak için çeşitli renklerde ve desenlerde herkese uygun bir baston vardır. Bir baston gerekiyorsa, neden kendi tarzınıza uyan birini seçmiyorsunuz? moda aksesuar ve destek amaçlı  kullanılan  özel baston modellerimiz zonguldak'ın devrek ilcesinde kavi devrek baston atolyesinde üretmekteyiz baston modellerimizive baston fiyatlarımızı web sitemizden satın alabilir ve inceleyebilirsiniz.
Kavi Devrek Baston Atolyesi
Tuncay KURT

Seokoloji

aaa Kişiye Özel Baston

Kişiye özel baston, tamamı ile bu alanda profesyonel bireyler tarafından ele alınmaktadır. Kişiye özel baston tasarımları ele alınırken, istek ve beklentilere olabilecek en kapsamlı şekilde dikkat edilmektedir. Bu sayede el elde edilen sonuçlar bireyi en memnun edecek özelliklere sahip olmaktadır. Kişiye özel bastonlarda, tasarım ve diğer süreçler her zaman isteği karşılamak üzere ele alındığından, sonuçlar beklentinin üzerinde olmaktadır. Kişiye özel baston yapımında birinci sınıf kalitede malzemelere yer verildiğinden baston bir defa yaptırıldığında uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Gerek özel yapısı ile gerekse de dayanıklı malzemeleri ile, özel yapım bastonlar her zaman kullanıcılarının yüksek oranda memnuniyetini elde etmektedir.

Özel Devrek Baston

Özel Devrek baston, kullanıcısına özel olarak tasarlanmaktadır. Tasarım aşamasında atılan her bir adım kullanıcının istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde olmakta ve kullanımda maksimum konfor elde edilmektedir. Sadece kullanımda konforun elde edilmesi amacı ile değil, görünümde de istenilen kalitenin elde edilmesi amacı ile özel tasarım bastonlar üretilmektedir. Özel Devrek baston üretiminde kullanılan kaliteli malzemeleri ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Özel tasarım olarak ele alnından bastonların tamamında atılan profesyonel adımlar, titizlikle tamamlanmakta ve her bir adım alanında uzman bireyler tarafından yerine getirilmektedir. Bu sayede el de edilen sonuçlar en yüksek memnuniyet oranlarını beraberinde getirmektedir. Bastonlarda her bir detaya özen gösterilmektedir.

Özel Tasarım Baston

Her bir birey tektir ve özeldir. Özel tasarım baston da kişiye özel olarak üretilmektedir. Bu baston sadece kullanıcısına özel yapıdadır ve bu sayede gerek tasarımı gerekse de kullanışlığı ile en yüksek performansın alınmasına olanak tanımaktadır. Tasarımda kişinin istek ve beklentileri göz önünde bulundurulmakta ve atılan her adımda alanında uzman bireyler görev almaktadır. Bu sayede bireyin istek ve beklentileri en doğru şekilde karşılanmaktadır. Özel tasarım baston ele alınırken her zaman yüksek kalitede malzemelere yer verilmektedir. Kullanılan birinci sınıf kalitedeki malzemeler sayesinde bastonların uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılması mümkündür. Bastonların özel yapısı kullanımda en yüksek memnuniyet oranlarının elde edilmesine imkan tanımaktadır. 

 Asa Baston ASA-067

Devrek Baston Atölyesi

Asa Baston ASA-067

1.850,00TL

El Yapımı Asa Baston Abdülhamit Tuğralı Marka                            &..

Aslan Başlı Baston-Devrek Bastonu

Devrek Baston Atölyesi

Aslan Başlı Baston-Devrek Bastonu

16.500,00TL

gümüş Aslan Başlı El yapımı Devrek BastonuMarka                             ..

Devrek Baston Modeli Baklava Desenli ÖZL-09
Devrek Baston Modeli Özel Baston ÖZL-01
Devrek Bastonu Özel baston ÖZL-ASA-02
El Yapımı Gümüş Baston GB-010

El Yapımı Gümüş Baston GB-010

5.200,00TL

Savat İşlemeli Gümüş Baston, El yapımı, yaprak desenli, Oyma baston Devrek bastonu El Yapımı Oyma BastonEl Yapımı Yaprak Desenli Oyma BastonAhşap..

Gümüş Özel Devrek Bastonu ÖZL-11
Gümüş Saplı Baston ÖZL-06
Kartal Sap Gümüş Baston ÖZL-07
Osmanlı Tuğralı Asa Baston Devrek Bastonu ÖZL-08
Özel Baston Devrek Bastonu helezon modeli ÖZL-04
Özel Baston Kendinden Saplı Devrek Bastonu KS-ÖZL01
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)